Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

 

                                                                                                                                                               
           Oddział Środa Śląska-Leśnica rok 2009.                                                                                                  
    Klasyfikacja współzawodnictwa o 
     puchar śp. WIESŁAWA PRYSTUPY  
                                                                                                          
  Punktacja [4]                                                                                                                                          
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+                                                              
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |                                                              
|   |                             |Sek|1 |4 |5 |12|konk.|punkty |                                                              
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+                                                              
   1 Wojt            Tadeusz         2  7  7  5  4   23    884.78                                                                       
   2 Rus             Jacek           1  7  7  5  4   23    882.57           
   3 Kuś             Krzysztof       2  7  7  5  4   23    880.11   
   4 Doleczek        Jerzy           2  7  7  5  4   23    874.74                                                            
   5 Marzec        & Sipowicz        2  7  7  5  4   23    874.50                                                              
   6 Rudziński H     Drożdż          2  7  7  5  4   23    872.36                                                              
   7 Wolarz  Janusz  Piotr           1  7  7  5  4   23    872.22                                                              
   8 Łucki           Janusz          1  7  7  5  4   23    871.13                                                              
   9 Trudzik         Andrzej         2  7  7  5  4   23    868.92                                                              
  10 Sobera          Sylwester       1  7  7  5  4   23    867.00                                                              
  11 Wojt            Roman           2  7  7  5  4   23    965.75                                                              
  12 Kasprowicz      Jan             2  7  7  5  4   23    863.88                                                             
  13 Kowalski        Waldemar        2  7  7  5  4   23    862.47                                                              
  14 Morawski        Krzysztof       1  7  7  5  4   23    860.45                                                              
  15 Janiszewski     Zenon           2  7  7  5  4   23    859.07                                                              
  16 Rekusz          Lucjan          1  7  7  5  4   23    858.95                                                              
  17 Furman          Sławomir        1  7  7  5  4   23    851.78                                                              
  18 Bobrycki        Łukasz          1  7  7  5  4   23    851.75                                                              
  19 Cichy           Roman           2  7  7  5  4   23    847.15                                                              
  20 Madera          Eugeniusz       1  7  7  5  4   23    844.62                                                              
  21 Chabraszewski   Stanisław       1  7  7  5  4   23    844.35                                                              
  22 Malicki         Stanisław       2  7  7  5  4   23    840.57                                                              
  23 Madera          Wiesław         1  7  7  5  4   23    837.16                                                              
  24 Obara        &  Chwastyk        2  7  7  5  4   23    834.59                                                              
  25 Ilków           Tadeusz         1  7  7  5  4   23    831.72                                                              
  26 Gniadzik        Paweł           2  7  7  5  4   23    830.56                                                              
  27 Głodek   Antoni Tomasz          2  7  7  5  4   23    829.62                                                              
  28 Kalita          Janusz          1  7  7  5  4   23    820.23                                                              
  29 Kiejna          Piotr           1  7  7  5  4   23    819.90                                                              
  30 Wolański        Roman           1  7  7  5  4   23    819.75                                                              
  31 Pietryka        Robert          1  3  7  5  4   19    800.85                                                              
  32 Szot            Wojciech        2  7  6  5  4   22    782.37                                                               
  33 Jasiński        Krzysztof       2  5  7  5  4   21    765.92                                                             
  34 Pawełczyk       Zbigniew        1  3  7  5  4   19    761.62                                                              
  35 Górecki         Józef           2  3  7  5  4   19    749.34                                                             
  36 Fuławka         Stanisław       2  1  7  5  4   17    717.98                                                             
  37 Białowąs        Daniel          1  7  6  3  4   20    699.59                                                              
  38 Banas           Michał          2  0  7  1  4   12    516.42                                                              
  39 Domagalski      Jan             1  3  7  0  4   14    512.39                                                              
  40 Przyłucki       Julian          1  7  6  1  3   17    512.01                                                              
  41 Olejnik         Janusz          1  0  7  2  3   12    505.16                                                              
  42 Nowaczyk        Zenon           2  1  2  3  4   10    485.29                                                              
  43 Owsiany         Marek           2  1  7  0  4   12    484.73                                                              
  44 Czyżo           Henryk          2  6  4 --  4   14    459.27                                                              
  45 Szopa           Franciszek      1  5  7  0  3   15    456.66                                                              
  46 Barczyk         Jerzy           1  7  5  1  2   15    407.19                                                              
  47 Wenderski       Eugeniusz       1  7  4  2  1   14    373.78                                                              
  48 Kuriata         Ignacy          1  7  4  1  1   13    324.74                                                              
  49 Dąbrowski       Mirosław        2  1  6  0  2    9    323.02                                                              
  50 Cichy           Paweł           2  7  7 --  4   18    313.93                                                              
  51 Wieczorski      Krzysztof       1  2  1  2  2    7    280.82                                                              
  52 Krzemiński      Marek           1  7  7  0  0   14    278.64                                                              
  53 Rodzik          Zbigniew        1  1  4  1  1    7    251.73                                                              
  54 Schmidt         Ryszard         2 --  6  0  1    7    239.19                                                              
  55 Fras            Czesław         2  0  2  1  2    5    229.41                                                              
  56 Wysocki         Edward          2  0  7 --  0    7    216.46                                                              
  57 Marcińczyk      Wiesław         1  0  5  0  1    6    206.76                                                              
  58 Puzio           Józef           1  0  3  1  1    5    203.47                                                              
  59 Kuriata         Czesław         2  2  5  0  0    7    174.95                                                              
  60 Gajewski B.     Żukowski P.     1  1  5  0  0    6    155.18                                                              
  61 Śliwa           Zbigniew        2  2  2 --  1    5    150.81                                                              
  62 Urbanowicz      Dariusz         1  6 -- --  0    6     76.02                                                             
  63 Cichy           Andrzej         2  0  1  1  0    1     72.76                                                                      
  64 Sember          Ryszard         1  0  0 --  0    0     70.83                                                              
  65 Sewielski       Adam            1  1  2  0  0    3     69.61                                                             
  66 Sewielski       Bogdan          1  2  1  0 --    3     51.16                                                                                                                                                                                          
  67 Kot             Józef           2 --  1 -- --    1     29.56                                                              
  68 Żurek           Jerzy           2  0  1 -- --    1     27.57
  69 Bagiński        Daniel          2  2  0 -- --    2     22.42
  70 Dolak           Zbigniew        1  0  0  0  0    0      0.00                                                              
  71 Druszcz         Kazimierz       1  0  0  0  0    0      0.00                                                              
  72 Dziepak         Stanisław       1  0  0 -- --    0      0.00                                                              
  73 Drohomirecki    Paweł           1  0  0 -- --    0      0.00                                                              
  74 Guzik           Tadeusz         1  0  0  0 --    0      0.00                                                              
  75 Król            Zdzisław        1 --  0 -- --    0      0.00                                                              
  76 Stokłosa        Krzysztof       1  0  0  0  0    0      0.00                                                              
  77 Soboń           Robert          1  0  0  0  0    0      0.00                                                              
  78 Sobowiec        Robert          1  0  0  0  0    0      0.00                                                              
  79 Tomaszewski     T & K           1  0  0  0  0    0      0.00                                                             
  80 Wróbel          Andrzej         1 --  0 -- --    0      0.00                                                              
 

 

 

                Oddział Środa Śląska-Leśnica (0393),, rok 2009.                 
            
            Lot nr 1, z dnia 26.04.09 KRÓLÓW 1                                  
            Punktacja  [4]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 Wolarz  Janusz  Piotr           1    68    7    24    97.07     
              2 Furman          Sławomir        1    62    7    32    96.57     
              3 Sobera          Sylwester       1    87    7    39    96.44     
              4 Marzec        & Sipowicz        2    60    7    32    96.07     
              5 Wojt            Tadeusz         2   101    7    46    95.88     
              6 Łucki           Janusz          1    97    7    34    95.64     
              7 Kuś             Krzysztof       2    75    7    35    95.50     
              8 Morawski        Krzysztof       1    99    7    45    95.33     
              9 Gniadzik        Paweł           2    76    7    30    95.26     
             10 Rus             Jacek           1    60    7    23    95.22     
             11 Bobrycki        Łukasz          1    92    7    40    95.03     
             12 Rudziński H     Drożdż          2    79    7    24    94.85     
             13 Doleczek        Jerzy           2    73    7    19    94.66     
             14 Białowąs        Daniel          1    37    7    18    94.36     
             15 Cichy           Roman           2    54    7    16    93.82     
             16 Trudzik         Andrzej         2    45    7    23    93.46     
             17 Wojt            Roman           2    86    7    31    92.71     
             18 Madera          Eugeniusz       1    56    7    13    92.46     
             19 Cichy           Paweł           2    46    7    12    92.45     
             20 Kasprowicz      Jan             2    74    7    35    92.04     
             21 Chabraszewski   Stanisław       1    91    7    29    91.91     
             22 Wolański        Roman           1    45    7    12    90.18     
             23 Madera          Wiesław         1    69    7    15    89.36     
             24 Kiejna          Piotr           1    78    7    16    88.36     
             25 Kalita          Janusz          1    68    7    13    87.68     
             26 Ilków           Tadeusz         1    37    7    10    87.58     
             27 Kowalski        Waldemar        2    82    7    13    87.48     
             28 Szot            Wojciech        2    73    7    21    86.52     
             29 Obara        &  Chwastyk        2    65    7     9    86.23     
             30 Kuriata         Ignacy          1    38    7     7    85.90     
             31 Przyłucki       Julian          1    26    7     8    85.87     
             32 Barczyk         Jerzy           1    49    7     8    85.85     
             33 Głodek   Antoni Tomasz          2    55    7     8    85.57     
             34 Janiszewski     Zenon           2   179    7    14    85.10     
             35 Rekusz          Lucjan          1    54    7    13    84.93     
             36 Wenderski       Eugeniusz       1    32    7     9    84.39     
             37 Krzemiński      Marek           1    45    7    10    84.06     
             38 Malicki         Stanisław       2    79    7    16    83.29     
             39 Czyżo           Henryk          2    34    6     7    76.11     
             40 Urbanowicz      Dariusz         1    60    6     9    76.02     
             41 Jasiński        Krzysztof       2    95    5     6    58.81     
             42 Szopa           Franciszek      1    40    5     5    58.47     
             43 Pietryka        Robert          1    49    3     3    37.01     
             44 Górecki         Józef           2    41    3     3    37.01     
             45 Domagalski      Jan             1    61    3     4    35.70     
             46 Pawełczyk       Zbigniew        1    37    3     4    34.62     
             47 Sewielski       Bogdan          1    33    2     2    25.07     
             48 Wieczorski      Krzysztof       1    33    2     2    23.95     
             49 Kuriata         Czesław         2    50    2     2    23.95     
             50 Śliwa           Zbigniew        2    27    2     2    23.40     
             51 Bagiński        Daniel          2    25    2     2    22.42     
             52 Sewielski       Adam            1    25    1     1    12.49     
             53 Rodzik          Zbigniew        1   120    1     4    12.42     
             54 Dąbrowski       Mirosław        2    44    1     1    12.25     
             55 Nowaczyk        Zenon           2    69    1     1    12.02     
             56 Fuławka         Stanisław       2    69    1     2    11.95     
             57 Gajewski B.     Żukowski P.     1    31    1     1    11.83     
             58 Owsiany         Marek           2    50    1     1    11.43     
             59 Banas           Michał          2    49    0     1     0.00     
             60 Olejnik         Janusz          1    35    0     0     0.00     
             61 Marcińczyk      Wiesław         1    66    0     0     0.00     
             62 Fras            Czesław         2    53    0     0     0.00     
             63 Puzio           Józef           1    52    0     0     0.00     
             64 Wysocki         Edward          2    50    0     0     0.00     
             65 Sember          Ryszard         1    43    0     0     0.00     
             66 Cichy           Andrzej         2    15    0     0     0.00     
             67 Tomaszewski     T & K           1    66    0     0     0.00     
             68 Druszcz         Kazimierz       1    36    0     0     0.00     
             69 Żurek           Jerzy           2    25    0     0     0.00     
             70 Dolak           Zbigniew        1    29    0     0     0.00     
             71 Dziepak         Stanisław       1    27    0     0     0.00     
             72 Drohomirecki    Paweł           1    11    0     0     0.00     
             73 Guzik           Tadeusz         1    30    0     0     0.00     
             74 Stokłosa        Krzysztof       1    31    0     0     0.00     
             75 Soboń           Robert          1    56    0     0     0.00     
             76 Sobowiec        Robert          1    62    0     0     0.00     
 
 
 
 

 

                Oddział Środa Śląska-Leśnica (0393),, rok 2009.                 
            Lot nr 4, z dnia 10.05.09 HALLE-REIDENBURG 1                       
            Punktacja [4]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 Wojt            Tadeusz         2    95    7    38   228.88     
              2 Rus             Jacek           1    69    7    29   226.87     
              3 Doleczek        Jerzy           2    67    7    22   226.53     
              4 Kowalski        Waldemar        2    79    7    26   226.51     
              5 Trudzik         Andrzej         2    42    7    11   225.59     
              6 Janiszewski     Zenon           2   160    7    34   225.38     
              7 Furman          Sławomir        1    85    7    24   224.67     
              8 Bobrycki        Łukasz          1    87    7    31   224.32     
              9 Wojt            Roman           2    80    7    25   223.52     
             10 Kuś             Krzysztof       2    74    7    24   223.45     
             11 Kasprowicz      Jan             2    93    7    36   223.20     
             12 Łucki           Janusz          1    84    7    21   223.09     
             13 Rudziński H     Drożdż          2    77    7    27   222.98     
             14 Marzec        & Sipowicz        2    58    7    19   222.92     
             15 Sobera          Sylwester       1    79    7    21   222.41     
             16 Cichy           Paweł           2    40    7    11   221.48     
             17 Obara        &  Chwastyk        2    62    7    26   220.85     
             18 Wolański        Roman           1    52    7    18   219.41     
             19 Rekusz          Lucjan          1    56    7    13   218.12     
             20 Morawski        Krzysztof       1    95    7    27   217.67     
             21 Madera          Eugeniusz       1    54    7    18   217.45     
             22 Pietryka        Robert          1    50    7    11   217.34     
             23 Wysocki         Edward          2    84    7    11   216.46     
             24 Gniadzik        Paweł           2    67    7    16   215.64     
             25 Głodek   Antoni Tomasz          2    48    7     8   215.13     
             26 Wolarz  Janusz  Piotr           1    64    7    25   214.33     
             27 Malicki         Stanisław       2    77    7    12   213.90     
             28 Pawełczyk       Zbigniew        1    54    7    12   213.85     
             29 Cichy           Roman           2    49    7     9   213.72     
             30 Jasiński        Krzysztof       2    84    7    18   211.92     
             31 Ilków           Tadeusz         1    40    7    12   210.98     
             32 Olejnik         Janusz          1    26    7     9   210.33     
             33 Madera          Wiesław         1    63    7    15   210.17     
             34 Domagalski      Jan             1    60    7    10   208.84     
             35 Kiejna          Piotr           1    71    7    10   207.44     
             36 Kalita          Janusz          1    67    7    12   205.54     
             37 Owsiany         Marek           2    56    7    12   204.35     
             38 Chabraszewski   Stanisław       1    85    7    15   204.25     
             39 Banas           Michał          2    69    7    12   202.30     
             40 Fuławka         Stanisław       2    71    7    14   198.81     
             41 Górecki         Józef           2    52    7     7   198.74     
             42 Szopa           Franciszek      1    40    7     9   197.56     
             43 Krzemiński      Marek           1    64    7    11   195.58     
             44 Białowąs        Daniel          1    37    6     6   179.17     
             45 Przyłucki       Julian          1    41    6     6   175.62     
             46 Schmidt         Ryszard         2    38    6     6   171.42     
             47 Dąbrowski       Mirosław        2    53    6     9   171.29     
             48 Szot            Wojciech        2    72    6     9   169.89     
             49 Kuriata         Czesław         2    39    5     6   151.00     
             50 Gajewski B.     Żukowski P.     1    26    5     5   143.35     
             51 Barczyk         Jerzy           1    44    5     5   142.94     
             52 Marcińczyk      Wiesław         1    61    5     6   140.11     
             53 Wenderski       Eugeniusz       1    29    4     4   123.36     
             54 Kuriata         Ignacy          1    30    4     4   120.33     
             55 Rodzik          Zbigniew        1   111    4     8   116.87     
             56 Czyżo           Henryk          2    40    4     4   116.22     
             57 Puzio           Józef           1    43    3     3    92.87     
             58 Nowaczyk        Zenon           2    84    2     6    62.62     
             59 Fras            Czesław         2    63    2     2    59.53     
             60 Sewielski       Adam            1    28    2     2    57.12     
             61 Śliwa           Zbigniew        2    19    2     2    55.72     
             62 Kot             Józef           2    38    1     2    29.56     
             63 Wieczorski      Krzysztof       1    31    1     1    28.41     
             64 Żurek           Jerzy           2    20    1     1    27.57     
             65 Cichy           Andrzej         2    56    1     2    26.25     
             66 Sewielski       Bogdan          1    10    1     1    26.15     
             67 Dolak           Zbigniew        1    52    0     0     0.00     
             68 Drohomirecki    Paweł           1     9    0     0     0.00     
             69 Druszcz         Kazimierz       1    41    0     1     0.00     
             70 Dziepak         Stanisław       1    14    0     0     0.00     
             71 Guzik           Tadeusz         1    29    0     0     0.00     
             72 Stokłosa        Krzysztof       1    33    0     0     0.00     
             73 Sember          Ryszard         1    24    0     0     0.00     
             74 Soboń           Robert          1    56    0     0     0.00     
             75 Sobowiec        Robert          1    74    0     0     0.00     
             76 Tomaszewski     T & K           1    32    0     1     0.00     
             77 Wróbel          Andrzej         1    25    0     0     0.00     
             78 Bagiński        Daniel          2    33    0     0     0.00     
 

 

 

 

 

 

                Oddział Środa Śląska-Leśnica (0393),, rok 2009.                 
             
            Lot nr 5, z dnia 17.05.09 MINDEN 1                                   
            Punktacja  [4]                                                      
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 Wolarz  Janusz  Piotr           1    63    5    23   273.30     
              2 Rus             Jacek           1    65    5    34   271.86     
              3 Marzec        & Sipowicz        2    56    5    33   271.57     
              4 Kuś             Krzysztof       2    73    5    29   271.51     
              5 Kasprowicz      Jan             2    94    5    29   269.65     
              6 Wojt            Tadeusz         2    81    5    27   269.26     
              7 Rekusz          Lucjan          1    55    5    16   269.07     
              8 Trudzik         Andrzej         2    39    5    15   268.67     
              9 Doleczek        Jerzy           2    48    5    11   268.58     
             10 Wojt            Roman           2    68    5    15   266.36     
             11 Rudziński H     Drożdż          2    58    5    16   265.86     
             12 Łucki           Janusz          1    46    5    17   264.82     
             13 Sobera          Sylwester       1    75    5    28   264.34     
             14 Kalita          Janusz          1    64    5    10   263.71     
             15 Malicki         Stanisław       2    72    5    20   263.30     
             16 Janiszewski     Zenon           2   128    5    29   263.20     
             17 Morawski        Krzysztof       1    83    5    18   262.96     
             18 Pietryka        Robert          1    33    5     9   262.53     
             19 Ilków           Tadeusz         1    35    5    14   262.01     
             20 Furman          Sławomir        1    42    5    15   261.50     
             21 Kowalski        Waldemar        2    46    5    21   260.35     
             22 Chabraszewski   Stanisław       1    59    5    16   259.13     
             23 Głodek   Antoni Tomasz          2    30    5    11   257.27     
             24 Kiejna          Piotr           1    69    5     8   256.51     
             25 Cichy           Roman           2    31    5    11   255.71     
             26 Bobrycki        Łukasz          1    85    5    23   254.80     
             27 Madera          Wiesław         1    58    5    11   253.86     
             28 Madera          Eugeniusz       1    52    5    12   248.76     
             29 Wolański        Roman           1    50    5     8   248.75     
             30 Gniadzik        Paweł           2    50    5     6   247.94     
             31 Szot            Wojciech        2    50    5     9   245.29     
             32 Obara        &  Chwastyk        2    63    5    11   244.16     
             33 Pawełczyk       Zbigniew        1    38    5     7   239.99     
             34 Jasiński        Krzysztof       2    36    5     6   238.78     
             35 Górecki         Józef           2    26    5     5   235.51     
             36 Fuławka         Stanisław       2    40    5     6   233.16     
             37 Białowąs        Daniel          1    35    3     3   142.22     
             38 Nowaczyk        Zenon           2    70    3     3   141.70     
             39 Wenderski       Eugeniusz       1    26    2     2    98.20     
             40 Wieczorski      Krzysztof       1    29    2     2    92.76     
             41 Olejnik         Janusz          1    25    2     2    92.60     
             42 Rodzik          Zbigniew        1    93    1     2    50.09     
             43 Fras            Czesław         2    53    1     1    49.15     
             44 Kuriata         Ignacy          1    12    1     1    48.22     
             45 Cichy           Andrzej         2    33    1     2    46.51     
             46 Przyłucki       Julian          1    24    1     1    46.40     
             47 Puzio           Józef           1    31    1     1    45.51     
             48 Tomaszewski     T & K           1    15    1     1    45.29     
             49 Banas           Michał          2    31    1     1    44.71     
             50 Barczyk         Jerzy           1    15    1     2    44.29     
             51 Dolak           Zbigniew        1    39    0     0     0.00     
             52 Domagalski      Jan             1    32    0     0     0.00     
             53 Druszcz         Kazimierz       1    24    0     0     0.00     
             54 Gajewski B.     Żukowski P.     1    20    0     0     0.00     
             55 Guzik           Tadeusz         1     9    0     0     0.00     
             56 Krzemiński      Marek           1    30    0     0     0.00     
             57 Marcińczyk      Wiesław         1    20    0     0     0.00     
             58 Stokłosa        Krzysztof       1    28    0     0     0.00     
             59 Sewielski       Adam            1    19    0     0     0.00     
             60 Sewielski       Bogdan          1     9    0     0     0.00     
             61 Soboń           Robert          1    47    0     0     0.00     
             62 Szopa           Franciszek      1    25    0     0     0.00     
             63 Sobowiec        Robert          1    60    0     0     0.00     
             64 Dąbrowski       Mirosław        2    36    0     0     0.00     
             65 Kuriata         Czesław         2    18    0     0     0.00     
             66 Owsiany         Marek           2    47    0     3     0.00     
             67 Schmidt         Ryszard         2    10    0     0     0.00     
 

 

 

                Oddział Środa Śląska-Leśnica (0393),, rok 2009.                 
             
            Lot nr 12, z dnia 04.07.09 HOLTEN 1                                  
            Punktacja [4]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 Wojt            Tadeusz         2    42    4    16   290.76     
              2 Kuś             Krzysztof       2    39    4    20   289.65     
              3 Chabraszewski   Stanisław       1    44    4    19   289.06     
              4 Rudziński H     Drożdż          2    50    4    23   288.62     
              5 Rus             Jacek           1    42    4    16   288.62     
              6 Kowalski        Waldemar        2    35    4    13   288.13     
              7 Łucki           Janusz          1    36    4    12   287.58     
              9 Wolarz  Janusz  Piotr           1    45    4    13   287.52     
             10 Rekusz          Lucjan          1    36    4    12   286.83     
             11 Madera          Eugeniusz       1    39    4    12   285.95     
             12 Janiszewski     Zenon           2    79    4    27   285.39     
             13 Doleczek        Jerzy           2    42    4    14   284.97     
             14 Morawski        Krzysztof       1    62    4    23   284.49     
             15 Pietryka        Robert          1    32    4    13   283.97     
             16 Marzec        & Sipowicz        2    27    4    13   283.94     
             17 Cichy           Roman           2    23    4     7   283.90     
             18 Białowąs        Daniel          1    17    4     4   283.84     
             19 Sobera          Sylwester       1    34    4    16   283.81     
             20 Madera          Wiesław         1    42    4    17   283.77     
             21 Obara        &  Chwastyk        2    39    4    15   283.35     
             22 Wojt            Roman           2    33    4    12   283.16     
             23 Trudzik         Andrzej         2    24    4     9   281.20     
             24 Szot            Wojciech        2    33    4     8   280.67     
             25 Malicki         Stanisław       2    57    4    14   280.08     
             26 Kasprowicz      Jan             2    49    4    18   278.99     
             27 Górecki         Józef           2    20    4     8   278.08     
             28 Bobrycki        Łukasz          1    46    4     9   277.60     
             29 Fuławka         Stanisław       2    34    4     9   274.06     
             30 Pawełczyk       Zbigniew        1    18    4     4   273.66     
             31 Gniadzik        Paweł           2    23    4     4   271.72     
             32 Głodek   Antoni Tomasz          2    25    4    10   271.65     
             33 Ilków           Tadeusz         1    22    4     6   271.15     
             34 Banas           Michał          2    34    4     9   269.41     
             35 Furman          Sławomir        1    27    4     7   269.04     
             36 Nowaczyk        Zenon           2    14    4     4   268.95     
             37 Owsiany         Marek           2    27    4     8   268.95     
             38 Domagalski      Jan             1    16    4     6   267.85     
             39 Kiejna          Piotr           1    55    4     9   267.59     
             40 Czyżo           Henryk          2    24    4     7   266.94     
             41 Wolański        Roman           1    17    4     5   264.41     
             42 Kalita          Janusz          1    25    4     4   263.30     
             43 Jasiński        Krzysztof       2    31    4     5   256.41     
             44 Przyłucki       Julian          1    20    3     3   204.12     
             45 Olejnik         Janusz          1    15    3     3   202.23     
             46 Szopa           Franciszek      1    19    3     3   200.63     
             47 Dąbrowski       Mirosław        2    20    2     2   139.48     
             48 Wieczorski      Krzysztof       1    20    2     2   135.70     
             49 Barczyk         Jerzy           1     7    2     2   134.11     
             50 Fras            Czesław         2    42    2     4   120.73     
             51 Rodzik          Zbigniew        1    45    1     1    72.35     
             52 Śliwa           Zbigniew        2     8    1     1    71.69     
             53 Sember          Ryszard         1    15    1     1    70.83     
             54 Kuriata         Ignacy          1     8    1     1    70.29     
             55 Wenderski       Eugeniusz       1    12    1     1    67.83     
             56 Schmidt         Ryszard         2     8    1     1    67.77     
             57 Marcińczyk      Wiesław         1    15    1     1    66.65     
             58 Puzio           Józef           1    16    1     2    65.09     
             59 Krzemiński      Marek           1    13    0     0     0.00     
             60 Wysocki         Edward          2    11    0     0     0.00     
             61 Urbanowicz      Dariusz         1    13    0     0     0.00     
             62 Gajewski B.     Żukowski P.     1    15    0     0     0.00     
             63 Sewielski       Adam            1    15    0     0     0.00     
             64 Cichy           Andrzej         2    24    0     0     0.00     
             65 Tomaszewski     T & K           1    10    0     1     0.00     
             66 Druszcz         Kazimierz       1    15    0     1     0.00     
             67 Dolak           Zbigniew        1    25    0     0     0.00     
             68 Stokłosa        Krzysztof       1    38    0     0     0.00     
             69 Soboń           Robert          1    21    0     0     0.00     
             70 Sobowiec        Robert          1    39    0     0     0.00